ČeskyEnglish (United Kingdom)German

Pokoje

PDF
Tisk
Email
Pondělí, 05 Březen 2012 14:26

V hotelu Krčínův dům na Vás čeká dvanáct stylově zařízených pokojů, z toho dva nadstandardní (č. 27 a č. 33). Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, vlastním sociálním zařízením, telefonem a minibarem. Do druhého patra lze vyjet výtahem, do třetího patra je nutné pokračovat po schodech. V celém hotelu je dostupné wifi internetové připojení.


Pokoj č.27 - Krčínův dům

Pokoj č. 27

Nadstandardní dvoulůžkový pokoj s vyřezávaným trámovým stropem se nachází v prvním patře hotelu, je vybaven manželskou postelí a pohovkou. Koupelna tohoto pokoje je vybavena sprchovým koutem.

Pokoj č.28 - Krčínův dům

Pokoj č. 28

Dvoulůžkový pokoj s původními klenutými stropy se nachází v prvním patře hotelu, je vybaven manželskou postelí a koupelnou se sprchovým koutem.

Pokoj č.29 - Krčínův dům

Pokoj č. 29

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí je umístěn v prvním patře hotelu. Koupelna tohoto pokoje je vybavena sprchovým koutem.

Pokoj č.30 - Krčínův dům

Pokoj č. 30

Dvoulůžkový pokoj v prvním patře hotelu je vybaven manželskou postelí a pohovkou. Koupelna tohoto pokoje je vybavena sprchovým koutem.

Pokoj č.31 - Krčínův dům

Pokoj č. 31

Dvoulůžkový pokoj ve druhém patře hotelu je vybaven manželskou postelí a pohovkou. Koupelna tohoto pokoje je vybavena sprchovým koutem.

Pokoj č.32 - Krčínův dům

Pokoj č. 32

Dvoulůžkový pokoj je umístěn ve druhém patře hotelu a je vybaven manželskou postelí a koupelnou se sprchovým koutem.

Pokoj č.33 - Krčínův dům

Pokoj č. 33

Nadstandardní dvoulůžkový pokoj je umístěn ve druhém patře hotelu a je vybaven manželskou postelí a koupelnou s vanou.

Pokoj č.34 - Krčínův dům

Pokoj č. 34

Dvoulůžkový pokoj vybavený manželskou postelí se nachází ve druhém patře hotelu. Koupelna tohoto pokoje je vybavena sprchovým koutem.

Pokoj č.35 - Krčínův dům

Pokoj č. 35

Dvoulůžkový podkrovní pokoj s odhalenou trámovou konstrukcí a šikmými stropy je vybaven manželskou postelí a koupelnou s vanou. Pokoj je ve třetím patře hotelu.

Pokoj č.36 - Krčínův dům

Pokoj č. 36

Dvoulůžkový podkrovní pokoj se nachází ve třetím patře a je vybaven manželskou postelí a koupelnou s vanou. Pokoj má šikmé stropy a odhalenou trámovou konstrukci.

Pokoj č.37 - Krčínův dům

Pokoj č. 37

Dvoulůžkový pokoj ve třetím patře hotelu - podkroví  - je vybaven manželskou postelí a koupelnou se sprchovým koutem.

Pokoj č.38 - Krčínův dům

Pokoj č. 38

Podkrovní dvoulůžkový pokoj je vybaven dvěma samostatnými lůžky a koupelnou se sprchovým koutem. Pokoj je ve třetím patře hotelu.

Zobrazené plánky pokojů jsou ilustrační.

Aktualizováno ( Pondělí, 09 Červenec 2012 13:13 )