ČeskyEnglish (United Kingdom)German
Příjezd
Odjezd
Promo

ROMANTICKÝ HOTEL | ČESKÝ KRUMLOV | CENTRUM

Vítá vás Krčínův dům

Vítá Vás Krčínův důmVítejte v hotelu nazvaném podle jeho někdejšího majitele ze 16. století, rožmberského regenta a významného českého rybníkáře Jakuba Krčína z Jelčan a Sedlčan. Hotel se nachází přímo v historickém centru Českého Krumlova jen pár minut chůze od centrálního náměstí a českokrumlovského zámku.

Samotná budova hotelu, jejíž historie sahá až do 14. století, patří mezi nejvýznamnější historické památky Českého Krumlova a věříme, že pobyt v ní pro vás bude jedinečným zážitkem.

Co nabízíme

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování ve dvanácti dvoulůžkových pokojích, z nichž dva jsou nadstandardně vybaveny. Každý z našich pokojů je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem a telefonem.

Recepce

Služby recepce jsou k dispozici každý den od 8 do 20 hod. Snídaně podáváme v jídelně od 8 do 10 hod.

Restaurace

Restaurace Krčínův důmHotelová restaurace Vám nabízí speciality české kuchyně i klasické pochoutky z kuchyně světové. Příjemné posezení v klimatizovaných prostorách je zpříjemněno původními freskami ze 16. století.

Něco navíc

Kromě ubytování nabízíme i zprostředkování celodenního programu od návštěvy zámku, prohlídky města, vyjížďky na koních, výlety za pamětihodnostmi v okolí až po rezervování míst v některé z místních hospůdek či restaurací.

Hotelovým hostům nabízíme hlídání dětí a zajištění dopravy, zábavných venkovních aktivit či průvodcovských služeb.

Hotel Leonardo Český KrumlovHotel Latrán Český KrumlovHotel Krčínův Dům Český KrumlovHostinec DEPO Český KrumlovCafé Štrúdl Český KrumlovRestaurant Jakub Český KrumlovApartmány Knížecí Cesta LipnoApartmány Latrán 43 Český KrumlovApartmány U Zvonu Český Krumlov